Остання редакція: 21 листопада 2022

Вибори до ради студентського самоврядування університету!

Цьогоріч у студентському самоврядуванні Уманського НУС жовтень і листопад видалися насиченими звітно-виборчими конференціями. І хоча навчання здійснюється в онлайн-режимі – це не стало перешкодою для спільних нагальних справ, а саме – обрання органів студентського самоврядування різних рівнів.

Наразі вже пройшли прямі таємні вибори до рад студентського самоврядування факультетів, обрані їхні голови, розподілені обов’язки між членами згідно секторів діяльності. Залишився останній етап – вибори до Ради студентського самоврядування університету.

Одразу після загальноуніверситетської конференції, що відбулася 16.11.2022, розпочала роботу центральна виборча комісія студентів нашого університету (ЦВК).

На загальноуніверситетській конференції більшістю голосів було прийняте рішення обрати її у складі семи студентів:

Антона КАТЕРИНИЧА – 31-ф група, факультет економіки ( голова);

Назара ШКІНДЕРА – 21-т група, інженерно-технологічний факультет (заступник);

Емілії ІЩУК – 31-зм група, факультет лісового і садово-паркового господарства ( секретар);

членський комітет:

Дар'ії ДАВИДЕНКО – 33-аг група, факультет агрономії;

Ірини ГОРОВОЇ – 41-м група, факультет менеджменту;

Юлії МУРАВСЬКОЇ – факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Ольги ЛЕВЧЕНКО – 11-ф група, факультет економіки.

Першочерговим завданням для ЦВК є організація та проведення виборчого процесу на рівні університету згідно Закону України «Про вищу освіту», Положення про студентське самоврядування в Уманському національному університеті садівництва з дотриманням усіх вимог прямих таємних виборів.

Отже, шановне студентство, повідомляємо про початок виборчого процесу до Ради студентського самоврядування Уманського НУС!

Початок роботи ЦВК – 16.11.2022. – 16.12.2022.

Алгоритм виборчого процесу наступний:

Початок роботи ЦВК – 16.11.2022. – 16.12.2022.

Реєстрація кандидатів для участі у виборах до Ради студентського самоврядування Уманського НУС на факультетах триває з 800 год 17листопада 2022 по 1400 год. 22 листопада 2022

До виборчих комісій факультетів (ВКФ) кандидати подають у паперовому й електронному вигляді :

• заяву;

• копію студентського квитка чи довідку з деканату;

• копію паспорта або іншого документа, що підтверджує особу;

• фотокартку розміром 3 х 4 см (бажано в таких розмірах);

• мотиваційний лист або виборчу програму (стисло та конкретно про себе та свої плани у Раді)

ВКФ подають до ЦВК протоколи із зазначенням ПІП тих, хто подав повний пакет документів для участі у виборах – до 22 листопада 2022.

ВКФ передають пакет документів (фото + мотиваційний лист чи виборча програма) до ЦВК та інформаційного центру університету для розміщення на сторінці сайту «Студентське самоврядування» до 1400 години 23 листопада 2022.

Публікація програм кандидатів – з 23 листопада 2022 по 25 листопада 2022.

Проведення виборів у форматі є-голосування з 800 год 27.11.2023 по 800 год 30.11.2022.

Встановлення й оприлюднення результатів виборів – 01 грудня2022.

Проведення повторних виборів (за рішенням ЦВК) протягом 2 тижнів після встановлення результатів.

Антон КАТЕРИНИЧ, голова ЦВК студентів Уманського НУС