Остання редакція: 19 грудня 2018

Творіть добро, даруйте дітям щастя

Доброю традицією студентів Уманського національного університету садівництва стало проведення благодійних  акцій для маленьких мешканців Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умань.  З вогником доброти та іскрою любові в серці студенти завітали до дітей напередодні Дня Святого Миколая.

За підтримки ректора Уманського НУС Олени Непочатенко, завідувача Центру культури і виховання студентів Петра Паєвського, ради студентсьго самоврядування університету та всіх небайдужих студентів ми передали в дитячий будинок близько 200 кг яблук,  вирощених і зібраних студентами у садах нашого закладу вищої освіти.

Діти зустріли нас дуже радісно, продемонстрували свої таланти. А ми в свою чергу підготували для них розважальну програму, багато солодощів, фруктів і цікавих розвиваючих настільних ігор.

Час промайнув дуже швидко, і нам довелося прощатися, адже на дітей чекав обід та вони готувалися до найочікуванішого зимового свята.

Ми отримали велике задоволення від візиту та пообіцяли, що обов’язково прийдемо знову.

Щиро дякуємо всім небайдужим, хто долучився до благодійної акції. Нині ми подарували дітям краплинку щастя!

Антоніна Коханова, член ради студентського самоврядування університету