+38 (04744) 3-41-79
Меню
Остання редакція: 17 листопада 2022

Студрада університету звітує

16 листопада відбулася звітно-виборча конференція за участі делегатів усіх факультетів до Ради студентського самоврядування Уманського національного університету садівництва за 2021-2022 навчальний рік.

Модератором зустрічі виступила заступниця голови Ради студентського самоврядування Сніжана ОЛІЙНИК.

Порядок денний зібрання складався з низки нагальних питань:

  1. Звіт про проведену Радою студентського самоврядування університету роботу у 2021–2022 н.р. (доповідач – заступниця голови Ради студентського самоврядування університету Сніжана ОЛІЙНИК);

  2. Обговорення Проєкту Положення «Про порядок проведення виборів до Ради студентського самоврядування Уманського національного університету садівництва» (доповідач – помічник ректора Валентина ЧЕРНИЧЕНКО);

  3. Порядок проведення голосування в онлайн форматі (доповідач – начальник інформаційно-обчислювального центру Ярослав МИКОЛАЙЧУК);

  4. Обрання членів ЦВК Уманського НУС.

Незважаючи на надскладний навчальний рік у воєнних умовах, діяльність Ради студентського самоврядування університету не припинялася. Заручившись допомогою ректорату та педагогічного колективу, студенти-активісти відмінно проявили себе у благодійній, волонтерській, громадсько-патріотичній і соціальній діяльності. Також за участі та організації Ради відбувалися спортивні та наукові заходи, активності дозвілевої діяльності, що, об’єднуючи студентство, втілюють прагнення молоді жити активним студентським життям. Саме такими були акценти доповіді заступниці голови Ради студентського самоврядування університету Сніжани ОЛІЙНИК.

Помічник ректора Валентина ЧЕРНИЧЕНКО розповіла про перспективи та плани, які разом зі студентською молоддю реально втілити в життя. Також Валентина Петрівна охарактеризувала проєкт Положення «Про вибори студентського самоврядування», який запропоновано до 15 грудня 2022 року доопрацювати поданими пропозиціями від студентської молоді. «Делегати конференції поширять проєкт для розгляду серед студентських рад своїх факультетів, опрацюють і внесуть власні пропозиції», – наголосила доповідач, зауваживши, що такі кроки дозволяють почути всіх, враховуючи сьогодення та нагальні актуальні потреби студентства.

Шановна університетська молодь! Нині ви маєте чудовий шанс потрапити до ради студентського самоврядування і брати активну участь у житті університету. Тож скористайтеся гарною нагодою отримати знання та навички керівного працівника й отримати цінний для усіх колективів досвід діяльності. Усі, хто хоче змінювати університет і стати причетним до написання його історії, як кандидати до органів студентського самоврядування, мають подати документи з 17 по 22 листопада 2022 року до виборчої комісії факультетів. Розміщення кандидатів та їх мотиваційних листів на сайті допоможе процесу знайомства. А 1 грудня будуть оприлюднені результати онлайн голосування.

Світлана Берднікова, керівник Центру культури та виховання студентів, розповіла про діяльність осередку, запросивши студентів до участі у творчій діяльності.

Шановні студенти, саме зараз ваш час проявити активну життєву позицію. Це допоможе і в подальшій трудовій діяльності, й у втіленні ваших мрій. Використовуйте раціональні можливості, що дарує вам життя!

Робота звітно-виборної конференції пройшла за найкращими канонами чіткості, лаконічності та злагодженості. Зичимо кандидатам успішних виборів, а студентам – обрати справжнього лідера, який буде здатний запалювати всіх креативними ідеями та реалізувати окреслені Радою проєкти.

Разом до перемоги!

Пресцентр Уманського НУС