Остання редакція: 23 листопада 2022

Студенство Уманського НУС - долучайтесь до Марафону добрих справ

Людина починається з добрих справ. Зі світлих думок і благородних вчинків. З бажання допомогти тим, хто потребує найнеобхіднішого: чи доброго слова, чи теплого одягу, чи гарячої страви, чи звичайної посмішки..

Студенти всіх факультетів Уманського НУС – це спільнота небайдужих громадян. Ми долучаємося не лише до всеукраїнських акцій, а й проявляємо власну ініціативу: допомагаємо діткам, які проживають у дитячих будинках міста, відвідуємо ветеранів, збираємо кошти для допомоги ЗСУ .

Національний банк України спільно із партнерами запрошує нас, студентство Уманського НУС, долучитися до глобального благодійного руху #ЩедрийВівторок, зокрема взяти участь у Марафоні добрих справ.

Кожний факультет отримав інформацію про реєстрацію та організацію проведення благодійних заходів.

Звертаюся до вас, студентство: хоч ми розкидані по Україні, а дехто і за її межами - проявляйте ініціативу в організації допомого тим, кому нині найскрутніше!

Разом маленькими справами ми не дамо замерзнути ні воїнам на фронті, ні діткам без батьків, ні покинутим тваринам.

Ваші ідеї та побажання надсилайте на адресу ради студентського самоврядування Уманського НУС   rss_unus@ukr.net

Сніжана ОЛІЙНИК, заступник голови ради студентського самоврядування