Остання редакція: 23 лютого 2024

On the side of light

"On the side of light" – проект ради студентського самоврядування УНУС.

"On the side of light"- це проект, який охопить всі «марафони добрих справ», які провадять студенти нашого університету за різними напрямами волонтерської діяльності.

Мета проста: об’єднати студентство задля посильної допомоги всім, хто її потребує.

Ми - студрадівці - на стороні світла. Нам творити добрі справи, які пришвидшать перемогу.

Проект надасть можливість нам об’єднатися задля проведення різних заходів, акцій, вечорів власними силами, що в підсумку дозволить зібрати кошти для підтримки, в першу чергу, наших захисників.

Проект започатковано для допомоги військовим, внутрішньо переміщеним особам та людям, які цього потребують.

Якщо ви маєте ідеї, як та чим допомогти, чекаємо пропозицій у приватних повідомленнях.

Слідкуйте за новинами та долучайтесь до проектів, щоб зробити добрі справи задля Перемоги!!!