Остання редакція: 06 липня 2017

Народний аматорський студентський театр естрадних мініатюр «Добродії»

Бруй Галина Яківна, художній керівник студентського театру естрадних мініатюр «Добродії»
Майже з часу заснування у Центрі працює талановитий режисер, художній керівник студентського театру естрадних мініатюр «Добродії» Галина Яківна Бруй. За 33-річний період роботи в колективі було поставлено сотні мініатюр, театралізованих вистав, проведено безліч тематичних вечорів та літературно-музичних композицій.

У 2011 році СТЕМ «Добродії» став дипломантом Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі».

За популяризацію і пропаганду театрального мистецтва серед студентської молоді та сценічну культуру колектив був нагороджений поїздкою до Львова.