+38 (04744) 3-41-79
Меню
Остання редакція: 06 липня 2017

Ансамбль танцю профспілок України «Нивка»

Шаповаленко Наталія Іванівна, художній керівник народного самодіяльного ансамблю танцю "Нивка"
Шаповаленко Наталія Іванівна, художній керівник народного самодіяльного ансамблю танцю "Нивка"
У 1997 році танцювальну групу ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» очолює В.В.Костриця. Через рік наполегливої праці танцювальна група виходить за межі складової частини  ансамблю «Хлібодари» і  отримує статус самостійної. У 2008 році за рішенням атестаційної комісії області за  високий виконавський рівень та  якість репертуару колективу присвоєно звання «народний самодіяльний ансамбль  танцю профспілок України «Нивка».

З 2004 року ансамбль  очолює досвідчений фахівець, режисер-хореограф Наталія Іванівна Шаповаленко. Своєю самовідданою працею, власним прикладом і вірою в кожного студента вона зуміла вивести колектив на новий рівень досягнень і творчих перемог.

Сьогодні танцювальний колектив – відомий в Україні, один із провідних  на Черкащині, на базі якого проводяться обласні семінари та курси підвищення кваліфікації для хореографів області. Ансамбль танцю «Нивка» – багаторазовий переможець обласних фестивалів і конкурсів, дипломант Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. П.Вірського, лауреат ІV Всесоюзного фестивалю народної творчості, лауреат Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ім. В.Авраменка, багаторазовий лауреат Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі».

При колективі працює підготовча студія «Перлинка».

Репертуар ансамблю різножанровий, багатий танцювальною лексикою та композицією.